شماره تماس : 09333105658

درباره ما

درباره شرکت ایران گلوتانکس

فروشگاه اینترنتی ایران گلوتانکس

مجموعه ایران گلوتانکس یک مرجع آنلاین و اینترنتی فروش محصولات شرکت نکسوس فارمای کره جنوبی به صورت عمده و خرده در شهر تهران است. این فروشگاه پس از سالها فعالیت (بیش از ۵ سال) و ارائه خدمات به اقتضای شرایط پزشکان و داروخانه‌ها و کلینیک‌های تهران و  دیگر شهرهای ایران و مشتریان عزیز در سراسر ایران برای فروش آسان و سریع اقدام به ایجاد سایت کرده است که در این زمینه نیز همانند پیشینه ی درخشان خود در بالاترین سطح کیفی ظاهر شده است.

مجموعه ایران گلوتانکس بزرگترین مرجع واردات محصولات اورجینال شرکت نکسوس فارمای کره جنوبی است و در زمینه ارائه‌ی کوکتل‌های تزریقی گلوتاتیون ، قرص گلوتاتیون و محصولات پوستی گلوتاتیون  در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد.

از ویژگی های خوب ایران گلوتانکس می توان به قیمت مناسب، تعداد بالای محصولات که امکان خرید کلی و صرفه جویی در وقت و هزینه را به شما می دهد، ضریب اطمینان بالای سایت و امکان ارسال پستی به سراسر کشور اشاره کرد.

اهداف مجموعه ایران گلوتانکس

اهداف ایران گلوتانکس عمدتا بر تامین محصولات اصل کره‌ای و خرید آسان و به صرفه ی مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن متمرکز شده است. در این حالت اعتماد شما ، صرف ایجاد بستری مناسب جهت تامین اقلام مورد نیاز شما در بالاترین سطح کیفی و نازلترین قیمت می شود. مقایسه ی کیفیت و قیمت محصولات ایران گلوتانکس نسبت به سایر فروشگاه ها این مورد را ثابت کرده است.

خرید از مجموعه‌ی ایران گلوتانکس به منزله ی یک اعتماد و معامله ی پرسود می باشد. محصولات اصل و اورجینال کره‌ای با کیفیت بالا ؛ در کنار قیمت ها، تخفیف ها و تحویل سریع ایجاد یک ترکیب بی‌نظیر کرده اند. تمام این عوامل در کنار هم شما را به خریدی راحت و مطمئن از ایران گلوتانکس دعوت می کنند. خریدی که تجربه‌ای عالی برای شما خواهد شد و شما را به یکی از مشتریان ویژه ی ایران گلوتانکس تبدیل می کند.